بسم الله.

مطالب بلاگ صبا به سه دسته تقسیم می شوند:

1. #گزارش_حال: از حال و روزگار خودم می گویم. اتفاقات مهم، برنامه های آینده و هرچیزی که در عبارت "گزارش حال" جای گیرد. این گزارش حال ها به زبان محاوره ای است چون گفتن آن ها به زبان ادبی کمی سخت است و نمیتوان عمق برخی مطالب را توصیف کرد.

2. #حرف_دل: گاهی به غیر از گزارش اتفاقات و برنامه ها، حرف هایی هم هست. حرف هایی از عمق دل که باید گفت. شاید خودم آن حرف ها را زده باشم، شاید هم کس دیگری از زبان من سخن گفته باشد. به هرحال آن ها را هم در مطالب بلاگ جای خواهم داد. زبان این مطالب همه چیز میتواند باشد. چون دل است دیگر. قانون نمی شناسد.

3. #خط_خطی: من شاید آنقدر در حوزه ادبیات قوی نباشم. به همین خاطر نمی‌توانم بگویم شاعر و یا نویسنده ام. تعبیر من از شاعر و نویسنده، کسانی هستند که میتوان با اشعار و متن هایشان زندگی کرد. ولی خب من هم گاهی دستی به قلم می برم و خط خطی هایی میکنم که آن ها را با زبان ادبی، در بلاگ قرار خواهم داد.

ارادتمند

رضا طاس باز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانشجوی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه فردوسی مشهد حفاظ و نرده استیل,آلومینیومی,شیشه ای ســـاهــــان خدمات شبکه Bernadette Don یادداشت هایی برای من انجمن نویسندگی سروناز tabiat741